O NÁS

Pro vaši dovolenou či služební cestu nabízíme luxusní ubytování v nejpopulárnějších městech v České republice a v Rakousku.

 

PLZEŇ

Chystáte se na služební cestu nebo na rodinnou dovolenou do čtvrtého největšího města v České republice?

Pak rozhodně využijte ubytování v našem moderním bezkontaktním hotelu nebo samostatných apartmánech přímo v centru západočeské metropole.

Jelikož víme, že klienti bývají nároční, nabízíme hned několik možností ubytování. Pro ty z vás, co si potrpí na komfort hotelu, doporučujeme ubytování v Apartsee Wellness Plzeň. Zde můžete vybírat z pokojů i prostorných apartmánů, k dispozici je snídaně formou bufetu či wellness s privátní saunou a vířivkou. Pro hosty hotelu služby wellnessu se znatelnou slevou! Ubytování možné pro 1 až 4 (5) osob.

Pokud upřednostňujete větší míru soukromí, pak je pro vás to pravé jeden z našich samostatných apartmánových bytů. Jedná se o jednotky, které nejsou součástí hotel, avšak opět v blízkosti centra. Ubytování je vhodné pro 1 až 4 (5) osob.

Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 125 km2. Vysoká kulturní i hospodářská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Historické jádro města bylo v roce 1989 prohlášeno městskou památkovou rezervací.

Mezi cenné památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, barokní přestavby budov arciděkanství a františkánského kláštera, židovská synagoga a samozřejmě Plzeňský Prazdroj.

 

ZELL AM SEE

Chcete strávit příjemnou dovolenou v krásném prostředí rakouských Alp?

A přejete si být ubytovaní přímo v centru jednoho z nejkrásnějších městeček v Salcbursku? Pak jste tu správně!

Nabízíme Vám ubytování v luxusním a plně vybaveném apartmánovém bytě pro 2-6 (8) osob přímo v centru Zell am See. Z tohoto strategického bodu, hned u pěší zóny, si Zell am See užijete plnými doušky.

Zell am See si užijí milovníci zimních sportů i horské turistiky. V okolí je hned několik krásných jezer s křišťálově čistou vodou a hor s vyznačenými stezkami. Dokonalá volba pro milovníky aktivní dovolené!

Ohromný ledovcový areál vznikl spojením dvou středisek s názvy Kaprun a Zell am See a nabízí přes 60 lanovek a vleků, permanentku na 130km sjezdovek, garanci dobrých sněhových podmínek (ledovcová oblast), bezplatný skibus mezi Zell am See a Kaprunem, téměř 200km běžeckých stop v údolí i v nadmořské výšce 1.300 m a 2.900m, udržované zimní turistické cesty až do 2.000m, přírodní osvětlenou sáňkařskou dráhu, lázně, golfové hřiště a spoustu dalších aktivit vhodných jak na chladné zimní dny, tak pro sluncem a teplem zalité letní období.

 

PROČ SI ZVOLIT UBYTOVÁNÍ PRÁVĚ V APARTSEE?

  • všechny apartmány se nachází přímo v centru měst - nepotřebujete auto
  • pravidelně srovnáváme ceny s konkurencí a naše ceny jsou v poměru ke kvalitě vždy ty nejnižší
  • osobitý přístup - odpovědná osoba na telefonu po celou dobu vašeho pobytu
  • slevy a individuální ceny pro pravidelné hosty (nebo v případě dlouhodobějších pobytů)
  • máme rádi domácí mazlíčky a nebudeme vám proto bránit vzít si na dovolenou toho vašeho