APARTMÁNY APARTSEE

Pro vaši dovolenou či služební cestu nabízíme luxusní ubytování v nejpopulárnějších městech v České republice a v Rakousku.


Hotel Karlštejn Vinice

ZELL AM SEE

Chcete strávit příjemnou dovolenou v krásném prostředí rakouských Alp? A přejete si být ubytovaní přímo v centru jednoho z nejkrásnějších městeček v Salcbursku? Pak jste tu správně! 

Nabízíme Vám ubytování v luxusním plně vybaveném apartmánovém bytě pro 2-6 osob přímo v centru Zell am See.

Ohromný ledovcový areál vznikl spojením dvou středisek s názvy Kaprun a Zell am See a nabízí přes 60 lanovek a vleků, permanentku na 130km sjezdovek, garanci dobrých sněhových podmínek (ledovcová oblast), bezplatný skibus mezi Zell am See a Kaprunem, téměř 200km běžeckých stop v údolí a v nadmořské výšce 1.300 m a 2.900m, udržované zimní turistické cesty až do 2.000m, přírodní osvětlenou sáňkařskou dráhu, lázně, golfové hřiště a spoustu dalších aktivit vhodných jak na chladné zimní dny, tak pro sluncem a teplem zalité letní období.

PLZEŇ

Chystáte se na služební cestu nebo na rodinnou dovolenou do čtvrtého největšího města v České republice? 

Pak rozhodně využijte ubytování v jednom z našich čtyř moderních apartmánů přímo v centru západočeské metropole.

K dispozici jsou 4 apartmánové byty pro 1 - 4 osoby o rozloze 70 m2.

Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 125 km2 a žije zde zhruba 167 000 obyvatel. Vysoká kulturní i hospodářská úroveň města se odrazila v osobitém stavebním vývoji. Historické jádro města bylo v roce 1989 prohlášeno městskou památkovou rezervací.

Mezi cenné stavební památky patří zejména gotický chrám sv. Bartoloměje, renesanční radnice, barokní přestavby budov arciděkanství a františkánského kláštera či židovská synagoga.

Hotel Karlštejn Vinice