Apartsee Wellness Plzeň

 je moderní hotel, kde se hosté mohou ubytovat v pokojích či apartmánech pro 2 až 5 osob. Samozřejmostí je kvalitní WIFI připojení, základní toaletní potřeby, příslušenství na přípravu kávy či čaje a v apartmánech také plně vybavená kuchyňka. Hotel je uzpůsoben k bezkontaktnímu chodu. Check in i platba probíhají online prostřednictvím aplikace MY ALFRED. Už žádné zdlouhavé čekání na recepci než vás ubytují, check in si vyplníte v pohodlí vašeho domova.

Na hotelu není recepce, avšak na telefonu (+420 725 353 017) je neustále někdo z personálu a rád klientům s čímkoliv pomůže. Hotel se nachází jen pár minut chůze od náměstí, Plzeňského Prazdroje, Techmánie či Velkého divadla. Vše je příhodně při ruce. Jako příjemný bonus jistě uvítáte možnost wellnessu. Naše privátní sauna a vířivka vás zbaví stresu i únavy a nabije potřebnou energií.

 

Popis pokojů

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení, základní toaletní potřeby a příslušenství na přípravu kávy či čaje. Apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňkou. Během léta klienti jistě ocení fakt, že jsou všechny otbytné jednotky vybaveny klimatizací, přes zimu je pak možnost regulovat teplotu pomocí topení.

 

Otvírací doba recepce

Hotel je bezkontaktní, check-in i předání kódu ke dveřím probíhá online.

Recepce na hotelu není, avšak 24 hodin denně je klientům k dispozici někdo z personálu na telefonu.

 

Gastronomie

Klienti mohou za příplatek využít možnost snídaně, která se podává formou bufetu v přízemní kuchyňce vždy od 7:30 do 9:30. V letním období mohou hosté k snídani využít prostor terasy, během zimi si pak klienti mohou snídani odnést na pokoj a tam v klidu a soukromí posnídat. Většina hotelů odnášení jídla nepovoluje, my jsme výjímka. Kdy jste naposledy potěšili svou drahou polovičku snídaní do postele? ;-)

 

Popis okolí

Hotel se nachází jen pár minut chůze od náměstí, Plzeňského Prazdroje, Techmánie či Velkého divadla.

 

Dopravní dostupnost

Tramvajová zastávka Masarykovo náměstí je necelých 100 metrů od hotelu.

 

Specialní akce a nabídky

Hotel nabízí i možnosti wellnessu. Užijte si privátní saunu a vířivku, odpočiňte si, dejte sbohem stresu nebo si dopřejte trochu romantiky se svou drahou polovičkou. Rezervace lze tvořit na tel. čísle +420 725 353 017