Nabízené služby

Náš privátní wellness je vybaven kvalitní vířivkou s nejsilnějšími tryskami na trhu. Můžeme tedy zaručit, že si odnesete jedinečný zážitek a vaše svaly vám poděkují za masáž, kterou ještě nezažili.

Sauna s kamny se pak postará o celkové prohřátí a pročistění vašeho těla. V doprovodu se můžete těšit na příjemnou relaxační vůni a meditační hudbu, pokud však vašemu uchu lahodí jiný hudební styl, nezoufejte. K dispozici vám bude tablet s připojením, můžete si hudbu vybrat dle vlastního vkusu. Aby vám nic nescházelo, v prostorách wellnessu naleznete i ledničku s nápoji. Na výběr budete mít šampaňské, víno, pivo i nealko.

Podlaha těchto prostor je vyhřívaná, ručíme za příjemnou teplotu. Tento wellness je primárně připraven pro návštěvu 2 osob, lze však navštívit i v počtu 4 osob.
Věříme, že jsme tento privátní wellness uzpůsobili tak, abyste si tuto proceduru užili a odcházeli od nás odpočatí a plní sil. Tak se zastavte, dopřejte si chvilku pro sebe a odpočiňte si od každodenního stresu. Ceník Rezervace